Kompleksowe usługi informatyczne

Sprzedaż i naprawa sprzętu komputerowego

Tworzenie stron internetowych

Monitoring CCTV Przasnysz

Monitoring przemysłowy CCTV

System monitoringu to podstawowe i nieodzowne zabezpieczenie Państwa domu lub firmy. Systemy monitoringu CCTV mają za zadanie zapewnienie ochrony osób oraz są sprawdzonym środkiem prewencyjnym zapobiegającym kradzieżom i oszustwom. Systemy montowane przez naszą firmę, dają możliwość rejestracji tego co dzieje się na monitorowanym terenie 24 godziny na dobę (także po zmroku) oraz podglądu z kamer przez internet. Korzyści z montażu tego typu systemów jest wiele. Niektóre z nich to:

  • podgląd kilku miejsc w budynku jednocześnie,
  • obserwacja i kontrola pracy pracowników,
  • obserwacja zachowań klientów,
  • większa możliwość wykrycia kradzieży, aktów wandalizmu oraz materiał dowodowy dla Policji,
  • podgląd obrazu z kamer na domowym komputerze lub na smartphonie.
Dzięki monitoringowi nie tylko unikniesz strat materialnych ale i zwiekszysz wydajność pracy pracowników, wychwycisz ich nieodpowiednie zachowanie lub obsługę klienta.

Zajmujemy się sprzedażą, instalacją i serwisem systemów monitorigu przemysłowego. Korzystamy tylko z pewnych i sprawdzonych rozwiązań. Sprzedawany przez nas sprzęt jest fabrycznie nowy z gwarancją producenta.

Montażu lub serwisu systemu możemy dokonać w dogodnych dla klienta godzinach np. wieczorych lub nocnych, aby nie zakłócać pracy Państwa firmy.