Kompleksowe usługi informatyczne

Sprzedaż i naprawa sprzętu komputerowego

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe Przasnysz

Tworzenie stron internetowych

Jak pokazują najnowsze badania 77% Polaków posiada dostęp do internetu. Mogą to być Państwa potencjalni klienci. Najpopularniejszym sposobem dotarcia do nich jest posiadanie własnej strony internetowej z ofertą firmy.

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron i aplikacji internetowych.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa dowolną stronę począwszy od standardowej strony firmowej, bloga, forum, sklepu internetowego po zaawansowane, rozbudowane portale informacyjne i społecznościowe czy systemy zarządzania. Strony tworzymy zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami na rynku, co powoduje, że są nowoczesne, dobrze wyglądają w różnych przeglądarkach internetowych i są łatwiejsze w pozycjonowaniu.

Zarządzanie stronami internetowymi

Jeśli posiadają Państwo już stronę internetową możemy zająć się również zarządzaniem nią. W ramach tej usługi m.in.:

  • zmodyfikujemy i poprawimy stronę według Państwa wytycznych,
  • zadbamy o sprawne działanie stron naszych klientów,
  • stworzymy kopie bezpieczeństwa plików i baz danych,
  • zabezpieczamy przed pojawiającymi się zagrożeniami,
  • dzielimy się z klientem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wykorzystywane technologie

Przy tworzeniu stron internetowych zależnie od potrzeb i życzenia klienta tworzymy autorskie rozwiązania lub wykorzystujemy gotowe, dostępne na rynku darmowe bądź komercyjne systemy.

Przy tworzeniu autorskich rozwiązań używamy najczęściej PHP5, HTML5, JavaScript (jQuery), CCS3, AJAX, Bazy danych MySQL.

Nasze najczęściej stosowane autorskie rozwiązania to:

  • Bitstrefa CMS - System zarządzania treścią (CMS - Content Management System), pozwalający zarządzać całą stroną z poziomu panelu administracyjnego obsługiwanego w oknie przeglądarki internetowej. System charakteryzuje się przede wszystkim przyjaznym interfejsem użytkownika i niewielkim użyciem zasobów serwera. Posiada on modułową budowę, dzięki czemu jest łatwy w rozbudowie i modyfikacjach. Niektóre z modułów dostępnych w systemie: artykuły, użytkownicy, cenzura, zarządzanie dostępem, zarządzanie menu, dział pomocy, ogłoszenia, baza firm, pobieranie plików. Oczywiście na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć dowolny moduł według potrzeb.
  • Bistrefa Store - System sklepu internetowego. Podobnie jak poprzednik charakteryzuje się przejrzystym interfejsem użytkownika oraz niskim użyciem zasobów serwera. Działa kilkakrotnie szybciej niż popularne systemy sklepów internetowych jak PrestaShop czy osCommerce.

Najczęściej wdrażane gotowe systemy to m.in.: WordPress, PrestaShop, GekoSale, Drupal, PHPBB, vBulletin